22 września 2019

1. Odczytana dzisiaj Ewangelia zachęca nas do refleksji nad naszym stosunkiem do dóbr doczesnych. Prawdziwa wolność serca, którą proponuje i ofiarowuje nam Chrystus, pozwala nam bezpiecznie korzystać z ziemskich dóbr, nie zatracając jednocześnie wrażliwości na drugiego człowieka i sprawy duchowe.
2. Przyjmowanie rezerwacji intencji mszalnych na przyszły rok we wtorek od g. 15.30 oraz w we wtorek i środę w godzinach otwarcia biura parafialnego.
3. W środę o 18.30 uroczystość dedykacji, czyli poświęcenia kościoła Miłosierdzia Bożego w Ostrowie Wlkp.
4. W czwartek o 18.00 Msza św. za zmarłych w ciągu ostatniego roku.
5. W przyszłą niedzielę po Mszy o 11.30 spotkanie rodziców młodzieży, która przyjmie bierzmowanie 7 X.
6. Zapraszamy na Forum Nowej Ewangelizacji pn. „Kościół jest młody”: od piątku do niedzieli w Kaliszu, z udziałem abp G. Rysia i gości, którzy podzielą się swoim doświadczeniem pracy ewangelizacyjnej i spróbują odpowiedzieć na pytanie - jak tworzyć Kościół, który będzie domem dla młodych? Szczegóły na plakatach i stronach internetowych.
7. Dziękujemy za prowadzenie różańca, godzinek i koronki oraz dbanie o wnętrze świątyni.
8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej oraz kalendarza diecezjalnego.

Msze Św.

Niedziela: